نفسِ من
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است قالب وبلاگ
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 27
دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
همه : 422
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

حفاظ شاخ گوزني يكي از بهترين و جديدترين انواع حفاظ روديواري است شكل ظاهري اين حفاظ شما را به ياد شاخ هاي گوزن مي اندازد شاخ هاي گوزن مهم ترين وسيله دفاعي اين حيوان هستند سرشاخه هاي حفاظ شاخ گوزني بسيار تيز است به همين دليل است كه عبور از اين حفاظ كاري محال است.

جنس حفاظ شاخ گوزني از ميلگرد است.اين حفاظ براي تمام ديوارها با عرضهاي مختلف مناسب است. به همين دليل مي توان از اين حفاظ براي برقراري امنيت در بالكن و حياط هاي كوچك آپارتماني استفاده كرد مي توان در اطراف باغهاي شخصي و ويلاها حفاظ شاخ گوزني نصب كرد .

حفاظ هاي ساختماني از بهترين محصولات حفاظتي هستند كه در انواع مختلفي وجود دارند و مي توان با توجه به شرايط ساختمان آن ها را تهيه كرد.
يكي از بهترين و كاربردي ترين محصولات توليد شده حفاظ شاخ گوزني است كه با تنوع گسترده اي كه دارد مي تواند متناسب با سليقه و شرايط براي تهيه آن ها اقدام كرد.حفاظ شاخ گوزني از پركاربرد ترين حفاظ هاي ساختماني است كه به آساني بر روي انواع ديوارها نصب مي شود و مي توان با استفاده از آن آرامش را براي تمام اعضاي خانواده به ارمغان آورد

زيبا است و زيبايي ظاهري ساختمان را حفظ مي كند .

بسيار ايمن است و به افراد اجازه عبور نمي دهد .

براي ديوارهاي كوتاه بسيار مناسب است .

در تمام مكانها مي توان از حفاظ شاخ گوزني استفاده كرد .

كيفيت و دوام حفاظ شاخ گوزني بسيار بالا است .سايتhttps://hefazeiran.ir
تلفن تماس: 09194915895

حفاظ روديواري داراي انواع مدل هاي مختلف هستند كه يكي از بهترين مدل هاي موجود حفاظ شاخ گوزني است
همانطور كه از نام اين محصول مشخص است با الهام از شاخ هاي گوزن طراحي شده است و به همين جهت داراي ضريب امنيت بالايي است كه مانع از عبور سارقان به داخل ساختمان ها مي شود.
اين مدل از حفاظ روديواري به واسطه طراحي بسيار شيك و منحصر به فردي كه داراست موجب زيباتر شدن نماي ساختمان هاي مختلف مي شود و به همين دليل با استقبال مطلوبي همراه بوده است. حفاظ شاخ گوزني در ارتفاع 50 تا 150 سانتي متر و تراكم 8، 10، 12 توليد شده است.
حفاظ شاخ گوزني با الهام از طبعيت طراحي مي شوند و به همين جهت علاوه بر ضريب امنيت بالايي كه دارا هستند، سبب زيباتر شدن نماي ساختمان هاي مختلف نيز مي گردند
يكي از پرطرفدارترين مدل هاي حفاظ روديواري كه بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد، حفاظ شاخ گوزني است. اين مدل از حفاظ ديوار از زيبايي خيره كننده اي برخوردار است و طراحي آن به گونه اي انجام شده كه مي توان اين محصول را براي تمام ساختمان ها با كاربري هاي متفاوت مورد استفاده قرار داد.

حفاظ شاخ گوزني در اندازه هاي متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراكم معمولي و تراكم بالا
با مناسب ترين قيمت و كيفيت

سايتhttps://hefazeiran.ir
تلفن تماس: 09194915895

حفاظ سرنيزه رو ديواري (آبشاري)توليد اين نوع نرده (حفاظ سرنيزه) و حفاظ‌‌‌ ها روديواري ايجاد تنوع، ايمني بالا و كيفيت بيشتر با طرح‌هاي به روز با توجه به نياز صنعت ساختمان است.
محصولات توليدي از مواد اوليه مناسب تهيه شده است.
اين محصولات داراي ايمني منحصر به فرد است كه عبور از آن پس از نصب بر روي ديوار تقريبا غيرممكن است.
اين محصول قابليت كاربرد در فرودگاه‌ها، مجتمع‌هاي ساختماني و اداري،مدارس، هتل‌ها، ويلاها و منازل شخصي را دارد.

براي مشاهده نمونه تصاوير بيشتر و يا ارتباط مستقيم با توليد كننده مستقيم: حفاظ هاي ساختماني به سايت و تلفن همراه مراجعه نماييد: سايتhttps://hefazeiran.ir
تلفن همراه: 09194915895

 

 

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: حفاظ، شاخ، گوزني،
موضوع:
[ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۲:۰۲ ] [ اكسترا ]

نرم افزار بهاي تمام شده به كاربران اين امكان را مي دهد كه قيمت تمام شده كليه محصولات خود را با توجه به عمليات ثبت شده در بخش توليد وهمچنين صورت هزينه هاي انجام شده طي دوره بدست آورد .

 

 

نرم افزار قيمت تمام شده داراي گزارشات متنوع مي باشد كه بصورت فهرست وار بدين ترتيب مي باشد.

 

1)خلاصه صورت سيستم بهاي تمام شده دامداري

 

2)خلاصه گزارشات اطلاعات دامهاي مولد(دارائيهاي ثابت)

 

3)خلاصه گزارش اطلاعات دام هاي غير مولد (دارئيهاي جاري)

 

4)گزارش سني دام ها

 

5)صورت استهلاك دامهاي مولد

 

6)صورت هزينه مواد مصرفي رده ها

 

7)صورت هزينه كار و سربار رده ها

 

8)تعداد و ارزش دامها به تفكيك گروه در پايان دوره

 

3.همچنين اين سيستم داراي يك نرم افزار اتوماتيك بررسي اطلاعات توليد مي باشد كه تمامي خطاهاي كاربري را در بخش توليد بصورت اتوماتيك تصحيح مي نمايد. بخشهاي كلي اين سيستم به ترتيب زيراست

 

 

 

روند كار سيستم از استقرار دامها با قيمت اوليه شروع واستقرار يك بار صورت مي گيرد. پس از آن كاربر مي تواند در هر بازه زماني (مثلا يك ماهه ،فصلي و6ماهه ويا سالانه ).هزينه هاي طي دوره را با كدينگ آزاد به نرم افزار وهمچنين اتصال سيستم توليد را به قيمت تمام شده انجام دهد.

 

  پس از آن با شروع عمليات محاسبه نرم افزار فرآيند محاسبات را انجام و گزارشات نهايي را در اختيار كاربر قرار مي دهد.در صورتيكه كاربر نياز  به گزارشات بيشتري داشته باشد مي تواند در سيستم گزارش رز اين گزارشات را طراحي نمايد.

برخي از مواردي كه  نرم افزار قيمت تمام شده بصورت خروجي ارائه مي نمايد عبارت است از:

1.امكان تخصيص هزينه ها با ضرائب دلخواه در هر دوره

2.امكان تعيين آيتم ها ي محاسباتي (مثل مبناي استهلاك، درصد ارزش اسقاط ، تعداد سال استهلاك و........)

3.محاسبه تركيب گله در دوره

4.محاسبا‌ت شامل: ( 1- محاسبه رشد 2- كار ومواد وسربار هر دام در دوره 3- كار مواد وسر بار شير4- توقف گوساله براي تليسه وگاو 5- توقف شير6- سقط 7- مرده زايي(تليسه وگاو) 8- بازده موثر گوساله (تليسه ، گاو وشير) 10- هزينه هاي عمومي شير وقيمت يك كيلو شير)11- دامروز دام ها در حالت مختلف گاوها 12- ارزش منصفانه)

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نرم، افزار، بهاي، تمام، شده،
موضوع:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۴:۰۱ ] [ اكسترا ]

امروزه پرداخت قبوض بسيار آسان شده است در زمان هاي مه چندان دور شما بايد با در دست داشتن قبض هاي خود كه به صورت ماهانه يا دوماهه توزيع مي شد به بانك ها مراجعه كرده و براي پرداخت قبض خود اقدام نماييد  .

5aip_bill-pay.jpg

قبض برق

براي پرداخت قبض برق شما مي توانيد با در دست داشتن قبض خود به خودپرداز ها مراجعه كرده يا با شناسه قبض و شناسه پرداخت به وسيله سايت هاي پرداخت يا از طريق تلفن هاي موجود وجه قبض خود را پرداخت نماييد .

صورتحساب هاي برق ماهانه يا دو دوره ماهانه هست كه درب منازل توزيع مي شود .

قبض آب

قبض آب هم مثل قبض برق به صورت ماهانه يا دو ماهه درب منازل توزيع مي شود كه شما براي پرداخت قبض آب بايد از طريق خودپرداز يا سايت ها و اپليكيشن هاي بانكي خود يا از طريق تلفن پرداخت وجه قبض اقدام نماييد .

قبض تلفن

يكي از كار هاي مفيدي كه در جهت حمايت از محيط زيست انجام شد حذف قبض تلفن بود ديگر مثل گذشته قبض ها درب منازل توزيع نمي شود و هر ماه با تماس با تلفن منزل شما به شما اطلاع داده مي شود كه از طريق شماره خاصي از هزينه قبض خود آگاه و با پرداخت قبض تلفن ثابت خود اين اقدام را تكميل نماييد .

شما مي توانيد با گرفتن شناسه قبض و شناسه پرداخت از سامانه تلفني مخابرات و پرداخت قبض تلفن خود به راحتي اين كار را انجام دهيد .

قبض گاز

اين قبض هم مثل سايز قبوض همچنان به صورت دوره اي درب منازل توزيع مي شود كه شما مثل ساير قبوض مي توانيد با در دست داشتن شناسه پرداخت و شناسه قبض براي پرداخت قبض گاز خود اقدام نماييد .

قبض تلفن همراه يا موبايل

خوشبختانه شركت مخابرات علاوه بر حذف قبض تلفن هاي ثابت خود ، قبض هاي تلفن هاي همراه را نيز حذف كرده و ماه به ماه با ارسال پيامك به موبايل مشتركين را از پرداخت قبض موبايل خود آگاه مي سازند در اين پيامك هزينه هاي استفاده شده و همچنين شناسه پردخت و شناسه قبض موجود هست كه مشتركين مي توانند براي پرداخت قبض تلفن همراه خود از آنها استفاده نمايند .

يكي ديگر از امكانات سايت هاي پرداخت و خريد شارژ كه به تازگي راه افتاده است شارژ مستقيم است كه شما دوستان مي توانيد با وارد كردن شماره مورد نظر كه قصد شارژ كردن آن را داريد تا به صورت خودكار شماره مورد نظر شارژ بشود . با خريد شارژ مستقيم ايرانسل در وقت خود صرفه جويي كنيد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پرداخت، قبوض، بسيار، آسان،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۰:۲۰ ] [ اكسترا ]

مشاوره تحصيلي تلفني : صبح امروز جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش برگزار شد و در اين جلسه با تعويق زمان برگزاري كنكور كارشناسي ارشد سال ۹۸ به دليل وقوع سيل در برخي نقاط كشور موافقت شد.

مشاوره

وي افزود: در اين جلسه تصميم گيري شد كه جزئيات اين مصوبه تا ظهر امروز از سوي سازمان سنجش كشور اطلاع رساني شود.

به گزارش مهر، همچنين بر اساس تصميم جلسه فوق العاده امروز مقرر شد اين آزمون در تاريخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه برگزار شد.

پيش از اين با توجه به درخواستهاي داوطلبان كنكورهاي سراسري و ارشد ۹۸ در استان‌هاي درگير سيل، رئيس سازمان سنجش از برگزاري جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود.

وي گفته بود: با توجه به وقوع سيل در برخي استان‌هاي كشور و همچنين در پيش بودن آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۸، بررسي وضعيت برگزاري آزمون‌هاي كشوري نيازمند جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو است.

وي افزود: از همين رو جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در روز شنبه ۲۴ فروردين ماه ۹۸ برگزار مي‌شود و تصميم نهايي در مورد برگزاري آزمون‌هاي سراسري سال ۹۸ اتخاذ مي‌شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره، تحصيلي،
موضوع:
[ ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۹:۰۹ ] [ اكسترا ]

اصول نگهداري عايق الاستومري

عايق الاستومري

در تابستان و زمستان براي جلوگيري از اتلاف انرژي و همينطور موارد ديگر از عايق استفاده مي شود.درتاسيسات ساختمان طريقه ي مصرف انرژي را به 3 بخش مي توان تقسيم بندي كرد:

شيوه معماري:طراحي معماري كه با اقليم همخواني داشته باشد،منجر به كاهش مصرف انرژي مي شود.

شيوه تاسيسات:تامين كردن انرژي ساختمان  و بهينه سازي تجهيزات حرارتي،روشنايي و ...مي باشد.

شيوه ساختماني:در رابطه با پوسته ي ساختمان است و استفاده كردن از مصالحي مرغوب كه موجب افزايش توانايي پوسته در برابر نفوذ عامل هاي خارجي مي باشد.

oqus_1.jpg

عايق كاري ساختمان

براي خنك نگه داشتن در فصل تابستان و گرم كردن در فصل زمستان،عايق كاري نقش بسزايي تهويه ي ساختمان و سيستم هاي گرم كننده و خنك كننده دارد.به كمك آن يك خانه در تابستان تا 10 درجه و در زمستان تا 5 درجه به ترتيب خنك تر و گرم- تر مي شوند.

انواع عايق كاري

ساختارعايق الاستومري طوري است كه منجر به كاسته شدن هدايت حرارت مي شود.اين امر از وجود حباب هاي هوا سرچشمه مي گيرد.

عايق هايي هستند كه حرارت را منعكس مي كنند؛پشت اين ها بايد فضاي 20 ميلي متري خالي داشته باشند.درانتخاب عايق ها بحث مقاوم بودن حائز اهميت است.يعني صرف نظراز ضخامت آن ها بايد مقاومت حرارتيشان سنجيده شود.عايق هايي كه نيرو- ي حرارتي برابري دارند اختلاف آن ها فقط در كاربرد و قيمتشان است.

جاهايي كه بايد عايق كاري شوند

- سقف ها:با اين كار مصرف انرژي چيزي حدود 35 تا 45% كاهش پيدا مي كند.

- ديوار هاي خارجي:با عايق كردن ديوارهاي خارجي حدود 15% انرژي ذخيره مي شود.

- كف:اين عمل در زميتان بسيار مفيد است و مصرف انرژي را تا 5% كم تر مي كند.

- لوله هاي آب گرم: براي اين كار مي توان ازعايق هاي پتويي استفاده كرد كه نصب آن ها بسيار ساده است.

بنابراين با اين روش ها مي توان ساختمان ها را عايق كاري كرد.

چند راهنمايي كلي براي نصب عايق ها و اصول نگهداري از آن ها

عملكرد عايق ها زماني به درستي امكان مي پذيرد كه به طور صحيح نصب شده باشند.مواردي كه در ذيل مطرح شده است به شما كمك مي كند تا بتوانيد بهترين عملكرد را از عايق ها ببينيد:

-عايق ها را به هيچ عنوان نبايد فشرده كنيد.عملكرد آن ها به اين شكل است كه بايد پس از نصب شدن ضخامتي مانند ضخامت اوليه ي خود را داشته باشند.اگر چنين نباشد مقاومت حرارتي عايق الاستومري كاهش مي يابد.لذا آن طور كه شايسته است نمي- توان مانع انتقال حرارت شد.

-عايق كاري بايد همه ي سطح را آغشته كند.اگر فقط درصد كمي حتي 5% فضاي خالي باقي بماند،كارايي آن تا 50% كم مي- شود.

-موادي كه در عايق است بايد حتما خشك باشد زيرا رطوبت از عملكرد صحيح عايق ها مي كاهد.البته پلي استايرن در اين قضيه مستثني است.

-در سقف هايي كه شيب شديدي دارند نبايد از عايق هاي آزاد استفاده كرد.

-اگر از عايق هاي بازتابنده استفاده مي كنيد،بايد فضاي خالي 20 ميليمتري در پشت عايق ها وجود داشته باشد و به ياد داشته باشيد كه همه ي درزها را خوب بپوشانيد و همينطوربراي پارگي ها از نوار چسب استفاده كنيد.

-لوازم الكتريكي و كابل هاي برق بسيار حساس مي باشند و به هيچ عنوان نبايد آن ها را عايق كاري كنيد.براي اين كه از كار خود مطمئن شويد و به ايمني عايق پي ببريد،ازحضور فردي خبره و متخصص در امور خود امتناع نكنيد و بگذاريد تا ايمن بودن كارتان به طور كامل بررسي شود.

-فن هاي خروجي را نبايد در فاصله اي كم تر از 90 ميلي متر نصب كنيد.

-در سرپيچ لامپ ها و همينطور حباب هاي آن بسيار دقت كنيد كه فاصله  كمتر از 25 ميليمتر نباشد زيرا در فاصله ي كم مجاز به استفاده از عايق نيستيد.

ov56_2.jpg

عايق الاستومري رولي و كاربرد آن

از اين عايق به جاي عايق هاي قديمي مانند پشم شيشه استفاده مي شود كه مدل توليدي آن به شكل سلول بسته مي باشد. كاربرد آن در صنايع تحت عنوان عايق حرارتي است.به دليل ويژگي هايي كه دارد مانند راحتي در نصب و تنوع و ...طرفداران زيادي را به خود اختصاص داده است و طبق نياز عملكردهاي متنوعي را داراست.

اين عايق ها پوسته اي مقاوم دارند كه در مقابل عوامل گوناگون مثل شرايط محيطي و آسيب ديدگي مستحكم مي باشند.عايق هاي الاستومري رولي گونه هاي متنوعي بر حسب كاربرد دارند كه به آن ها مي پردازيم.

عايق الاستومري رولي ساده

جايگزين مناسبي براي پلي اتيلن مي باشند.به همين سبب با قطر بزرگ براي عايق كردن كانال هاي انتقال هوا به كار گرفته مي- شوند.استفاده از اين نوع عايق به دليل فرم بسته بودن سلول موجب ماندگاري بيشتر وعملكرد بهتر در مقايسه با عايق هاي قديمي است.امروزه يكي از الزامات اوليه ي ساختمان سازي مي باشد كه براي ذخيره سازي انرژي از ان استفاده مي شود.

عايق الاستومري رولي پشت چسبدار

در دو نوع مي باشند:

-ساده:عايق هايي سبك هستند كه داراي ضرايب پاييني از جهت انتقال حرارت مي باشند.اگر از اين عايق ها استفاده كنيد،بسيار صرفه جويي كرده ايد. عايق الاستومري پافلكس در مقابل نفوذ هوا و جذب كردن رطوبت و ...مقاوم مي باشد و نكته ي مهم اين است كه سبب بروز هيچ گونه حساسيتي نمي شود.براي روند سريع كارها،از عايق رولي كه پشت آن داراي چسب مي باشد،مي توان استفاده كرد.به نسبت عايق هاي قديمي زمان كمتري مي برد.

-مشبك:دربخش پشتي اين عايق،لايه اي از چسب مشبك نخدار وجود دارد كه حين استفاده بايد اين لايه را جدا كرده و به قسمت مورد نظر بچسبانيم.پيش از انجام اين عمل حتما سطح مربوطه بايد كاملا تميز شود.اين عايق نصبي بسيار آسان دارد و موجب صرفه جويي هم در هزينه و هم در زمان مي شود.

 عايق الاستومري رولي با روكش آلومينيوم

براي عايق كاري در محيط خارجي استفاده از اين عايق توصيه مي شود. زيرا عايق در محيط هاي داخلي به روكش احتياج ندارند.اين روكش ها در برابر ضربات مقاوم هستند و همينطور شرايط جوي تاثير چنداني در اين عايق ندارد.اين آلومينيوم 130 ، 170 و 230 ميكرون مي باشد و با نخ فايبرگلاس طبق آن چه كه مشتري درخواست كرده است،روكش مي شوند.همينطور در عرض هاي 1000 ميلي متر و در ضخامت هاي گوناگون عرضه مي شوند.

عايق الاستومريك رولي شانه تخم مرغي

اين عايق همان عايق صوتي نيز مي باشد كه كاربرد آن به اين صورت است:مانع منتقل شدن هرگونه صدا به ديوارها مي شود. اين ويژگي براي كف و يا سقف هم صدق مي كند.بنابراين عايق الاستومري در اين جا از ايجاد مزاحمت و ورود صدا به منزلتان جلوگيري مي كند.عايق هاي صوتي به دو نوع ساده و موجدار منقسم مي شوند.عايق صوتي بايد درست نصب شود تا جذب صوت به نحو صحيحي عمل كند يعني سطحي كه موجدار مي باشد بايد روبه روي منشا ايجاد صدا قرار گيرد.

مزايا

نصب آن ها آسان است و سپس كم شدن هزينه ها و افزايش كيفيت را به خود به همراه دارد.

نگهداري و هزينه هاي اوليه ي آن مقرون به صرفه مي باشد و مزيت ديگر آن مقاوم بودن در مقابل اشعه ي UV است.

هزينه هاي مربوط به انرژي نيز كمتر مي شود و ضريب هاي آن از جهت انتقال حرارت پايين است.

در عايق الاستومري اتلاف حرارت صورت نمي گيرد چراكه در كانال كشي ها ، لوله ها عمل چگالش كنترل مي شود و اين كنترل در تهويه و بخش هاي ديگري نيز انجام مي پذيرد.

اين عايق ها بايد در دماي معيني قرار گيرند كه معادل با 297- تا 257+ فارنهايت مي باشد.

منبع: عايق الاستومري

 

 

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اصول، نگهداري، عايق، الاستومري،
موضوع:
[ ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۳:۵۲ ] [ اكسترا ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید لپ تاپ استوک / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم /  نوار نقاله / انجام پروژه های متلب / جواب بازی آمیرزا / عکاسی صنعتی / بازی اندروید